رزومه موسسین

آکادمی استاد حساب بر روی دوش تجربه ی موسسین خود سوار است
درباره ما | درباره ما
دکتر رضا آقامحمدی مدیرعامل و موسس
استاد حساب

درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی استاد حساب نام مجموعه جوانی است که توسط شرکت آرتین حسابگر آسیا با هدف توسعه علم‌های مدرن و کاربردی آینده تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و با پشتوانه علمی و تجربه های بیش از 30 ساله ی جناب دکتر آقامحمدی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی استادحساب تا کنون بیش از هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

استادحساب، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار‌آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار‌آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید استادحساب بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی استادحساب آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

در این سال جناب دکتر آقامحمدی همراه با تدریس در دانشگاه های کشور شروع به پرورش دانشجویان علاقه مند به کار در رشته ی حسابداری بودند.

با شروع سال 1400 جناب دکتر آقامحمدی تصمیم به گسترش فعالیت حرفه ای اموزشی و ٍثبت رسمی برند استادحساب نمودند تا بتوانند خدمات حرفه ای آموزشی را به جامعه مدیران کسب و کارها و سازمان های کشور ارئه نمایند.